Instytut Mechaniki i Podstaw Konstrukcji Maszyn

Pracownicy katedry

Imię i nazwisko
Tytuł / stopień
Pokój Telefon Adres e-mail Konsultacje
Władze Katedry
Kierownik Katedry
Dr hab. inż. Wojciech Sochacki prof. PCzwww2
image001  7 +48 (34) 32-50-647
+48 (34) 32-50-628
wojciech.sochacki@pcz.pl Pn. 8:15-10:15
Śr. 12-14
Zastępca Kierownika Katedry
Dr inż. Tomasz Skrzypczakwww2
zdjecie  43 +48 (34) 32-50-654 tomasz.skrzypczak@pcz.pl Pn. 11-13
Śr. 11-13
 Pracownicy naukowo-dydaktyczni
Prof. dr hab. inż. Bogdan Posiadaławww2  6 +48 (34) 32-50-664 bogdan.posiadala@pcz.pl Pn. 11-13
Wt. 9-11
Prof. dr hab. inż. Jacek Przybylskiwww2 619 45 +48 (34) 32-50-632 jacek.przybylski@pcz.pl Pn. 8-12

Dr hab. inż. Dawid Cekus
prof. PCzwww2
 8 +48 (34) 32-50-607 dawid.cekus@pcz.pl Wt. 10-12
Czw. 12-14
 Dr hab. inż. Tomasz Domański
prof. PCzwww2
Tomasz Domanski 28 +48 (34) 32-50-609 tomasz.domanski@pcz.pl Wt. 8-11
Dr hab. inż. Marcin Kubiak
prof. PCzwww2
kubiak_small 33 +48 (34) 32-50-651 marcin.kubiak@pcz.pl Pn. 8-12
Dr hab. inż. Wojciech Sochacki
prof. PCzwww2
image001  7 +48 (34) 32-50-628 wojciech.sochacki@pcz.pl Pn. 8:15-10:15
Śr. 12-14
Dr hab. inż. Krzysztof Sokół
prof. PCzwww2
IMG_5590 34 +48 (34) 32-50-453 krzysztof.sokol@pcz.pl Pn. 8-12
Dr hab. inż. Janusz Szmidla
prof. PCzwww2
 9 +48 (34) 32-50-616 janusz.szmidla@pcz.pl Pn. 10-12
Śr. 10-12

Dr hab. inż. Sebastian Uzny
prof. PCzwww2
uzny 10 +48 (34) 32-50-617 sebastian.uzny@pcz.pl Pn. 9-13
Dr inż. Sebastian Garus
adiunkt/doktorantwww2
nopic 107 +48 (34) 32-50-679 sebastian.garus@pcz.pl
Dr inż. Tomasz Geisler
prof. dydaktycznywww2
Geisler_foto 106 +48 (34) 32-50-613 tomasz.geisler@pcz.pl
Dr inż. Paweł Kwiatoń
adiunktwww2
114 +48 (34) 32-50-682 pawel.kwiaton@pcz.pl
Dr inż. Zbigniew Saternus
adiunktwww2
Zdjecie  32 +48 (34) 32-50-649 zbigniew.saternus@pcz.pl Śr. 11-12
Czw. 9-12
Dr inż. Tomasz Skrzypczak
adiunktwww2
zdjecie  43 +48 (34) 32-50-654 tomasz.skrzypczak@pcz.pl Pn. 11-13
Śr. 11-13
Dr inż. Leszek Sowa
adiunktwww2
 image001 29 +48 (34) 32-50-674 leszek.sowa@pcz.pl  Śr. 13-14
Czw. 10-13
Dr inż. Szczepan Śpiewak
adiunktwww2
Zdjecie_glowne_jpg 105 +48 (34) 32-50-629 szczepan.spiewak@pcz.pl Śr. 10-12
Czw. 10-12
Dr inż. Paweł Waryś
adiunkt dydaktycznywww2
 104 +48 (34) 32-50-612 pawel.warys@pcz.pl Śr. 8-10
Czw. 10-12
Doktoranci
Mgr inż. Dorota Goszczyńska – Króliszewska
doktorantwww2
Króliszewska_zdjęcie  30 +48 (34) 32-50-689 dorota.goszczynska@pcz.pl Pn. 14-16
Czw. 13-15
Dr inż. Anna Jurczyńska
www2pracownik administracyjny
 nopic 115   +48 (34) 32-50-683 anna.jurczynska@pcz.pl
Mgr inż. Ilona Kubik-Maciąg
doktorantwww2
Kubik_Ilona  113  +48 (34) 32-50-681 ilona.kubik@pcz.pl Pon. 8-10
Mgr inż. Łukasz Kutrowski
doktorantwww2
IMG_4092retkadr  112  +48 (34) 32-50-679 lukasz.kutrowski@pcz.pl
Mgr inż. Mateusz Miara
doktorantwww2
1  113  +48 (34) 32-50-681 mateusz.miara@pcz.pl Wt. 10-12
Śr. 10-12
Mgr inż. Michał Osadnik
doktorantwww2
 Osadnik_M 112   +48 (34) 32-50-679 michal.osadnik@pcz.pl Pn. 9-11
Wt. 8-10
Mgr inż. Justyna Wiktorowicz
doktorantwww2
 nopic 115   +48 (34) 32-50-683 justyna.wiktorowicz@pcz.pl
Pracownicy administracyjni
mgr Paulina Klinowska
referentwww2
20161012_120139  16 +48 (34) 32-50-620
+48 (34) 32-50-647
sekretariat.kmpkm@pcz.pl
Dr inż. Marta Bold
www2
16 +48 (34) 32-50-683 marta.bold@pcz.pl
Pracownicy Emerytowani
Prof. dr hab. inż. Wiesława Piekarska

www2
Piekarska 27 +48 (34) 32-50-699 w.piekarska@pcz.pl
Prof. dr hab. inż. Ryszard Parkitny
pracownik emerytowanywww2
 nopic 31 +48 (34) 32-50-650 r.parkitny@pcz.pl
Prof. dr hab. inż. Ludwik Kania
pracownik emerytowanywww2
kania 1 ludwik.kania@pcz.pl
Dr inż. Jadwiga Kidawa-Kukla
pracownik emerytowanywww2
 nopic j.kidawakukla@imipkm.pcz.pl
Dr inż. Ireneusz Zawłocki
pracownik emerytowanywww2
i.zawlocki@imipkm.pcz.pl
Dorota Ibek
pracownik emerytowanywww2
DorotaIbek dorota.ibek@pcz.pl