Instytut Mechaniki i Podstaw Konstrukcji Maszyn

Pracownicy instytutu

Imię i nazwisko
Tytuł / stopień
Pokój Telefon Adres e-mail Konsultacje
Władze Instytutu
Dyrektor Instytutu
Dr hab. inż. Wojciech Sochacki Prof. P.Cz.www2
image001  7 +48 (34) 32-50-647
+48 (34) 32-50-628
w.sochacki@imipkm.pcz.pl Pn. 8:15-10:15
Śr. 12-14
Zastępca Dyrektora Instytutu
Dr inż. Tomasz Skrzypczakwww2
zdjecie  43 +48 (34) 32-50-654 t.skrzypczak@imipkm.pcz.pl Czw. 10-14
Zakład Mechaniki Technicznej
Kierownik Zakładu
Dr hab. inż. Wiesława Piekarska
prof. P.Cz.www2
 Piekarska  27 +48 (34) 32-50-699 w.piekarska@imipkm.pcz.pl Śr. 8-12
Prof. dr hab. inż. Jacek Przybylskiwww2 619 45 +48 (34) 32-50-632 j.przybylski@imipkm.pcz.pl Pn. 8-12
Dr inż. Marcin Kubiak
adiunktwww2
kubiak_small  33 +48 (34) 32-50-651 m.kubiak@imipkm.pcz.pl Pn. 8-12
Dr inż. Zbigniew Saternus
adiunktwww2
Zdjecie  32 +48 (34) 32-50-649 z.saternus@imipkm.pcz.pl Śr. 11-12
Czw. 9-12
Dr inż. Tomasz Skrzypczak
adiunktwww2
zdjecie  43 +48 (34) 32-50-654 t.skrzypczak@imipkm.pcz.pl Czw. 10-14
Dr inż. Krzysztof Sokół
adiunktwww2
IMG_5590 34 +48 (34) 32-50-453 k.sokol@imipkm.pcz.pl Pn. 8-12
Dr inż. Leszek Sowa
adiunktwww2
 image001 29 +48 (34) 32-50-674 l.sowa@imipkm.pcz.pl  Śr. 13-14
Czw. 10-13
Mgr inż. Dorota Goszczyńska – Króliszewska
doktorantwww2
Króliszewska_zdjęcie  30 +48 (34) 32-50-689 d.goszczynska@imipkm.pcz.pl Pn. 14-16
Czw. 13-15
Mgr inż. Krzysztof Kuliński
doktorantwww2
Zdjecie_glowne  30 +48 (34) 32-50-689 k.kulinski@imipkm.pcz.pl Pt. 14-18
Mgr inż. Karol Rek
doktorantwww2
 nopic  43 +48 (34) 32-50-654 k.rek@imipkm.pcz.pl
Zakład Komputerowego Wspomagania Projektowania
Kierownik Zakładu
Dr hab. inż. Dawid Cekus
prof. P.Cz.www2
CEKUS WIZA  8 +48 (34) 32-50-607 d.cekus@imipkm.pcz.pl Pn. 12-14
Wt. 12-14
Prof. dr hab. inż. Bogdan Posiadaławww2  6 +48 (34) 32-50-664 b.posiadala@imipkm.pcz.pl Pn. 11-13
Wt. 9-11
Dr hab. inż. Wojciech Sochacki
prof. P.Cz.www2
image001  7 +48 (34) 32-50-628 w.sochacki@imipkm.pcz.pl Pn. 8:15-10:15
Śr. 12-14
Dr inż. Tomasz Geisler
adiunktwww2
Geisler_foto 106 +48 (34) 32-50-613 t.geisler@imipkm.pcz.pl
Dr inż. Paweł Waryś
adiunktwww2
   104 +48 (34) 32-50-612 p.warys@imipkm.pcz.pl Śr. 8-10
Czw. 10-12
Mgr inż. Marta Bold
doktorantwww2
 115 +48 (34) 32-50-683 m.bold@imipkm.pcz.pl Śr. 15-17
Czw. 10-12
Mgr inż. Anna Jaskot
doktorantwww2
Zdjęcie główna 114 +48 (34) 32-50-682 a.jaskot@imipkm.pcz.pl Pn. 8-9
Śr. 8-9
Mgr inż. Łukasz Piotrowski
doktorantwww2
13076540_218334808542974_8566107253123281590_n 113  +48 (34) 32-50-682 l.piotrowski@imipkm.pcz.pl Umawiamy lscpiotrowski@
hotmail.com
Mgr inż. Piotr Rosikoń
doktorantwww2
 nopic 115  +48 (34) 32-50-683 p.rosikon@imipkm.pcz.pl
Mgr inż. Dorian Skrobek
doktorantwww2
Skrobek_Dorian 114 +48 (34) 32-50-682 d.skrobek@imipkm.pcz.pl Śr. 8-10
Czw. 8-10
Mgr inż. Mateusz Tomala
doktorantwww2
 nopic 112  +48 (34) 32-50-679 m.tomala@imipkm.pcz.pl
Mgr inż. Sandra Topczewska-Rosikoń
doktorantwww2
 nopic  115  +48 (34) 32-50-683 s.topczewska@imipkm.pcz.pl
Mgr inż. Ilona Kubik
doktorantwww2
Kubik_Ilona  113  +48 (34) 32-50-681 kubik@imipkm.pcz.pl Wt. 11-13
Czw. 10-12
Mgr inż. Paweł Kwiatoń
doktorantwww2
zdj  113  +48 (34) 32-50-681 kwiaton@imipkm.pcz.pl Wt. 13-15
Czw. 10-12
Mgr inż. Mateusz Miara
doktorantwww2
1  113  +48 (34) 32-50-681 miara@imipkm.pcz.pl Wt. 10-12
Śr. 10-12
Mgr inż. Paweł Wręczycki
doktorantwww2
image001  5  +48 (34) 32-50-638 wreczycki@imipkm.pcz.pl Wt. 10-12
Czw. 10-12
Zakład Podstaw Konstrukcji Maszyn
Kierownik Zakładu
Dr hab. inż. Sebastian Uzny
prof. P.Cz.www2
uzny 10 +48 (34) 32-50-617 s.uzny@imipkm.pcz.pl Pn. 9-13
Prof. dr hab. inż. Ludwik Kaniawww2 kania 1  103 +48 (34) 32-50-633 l.kania@imipkm.pcz.pl Czw. 9-13
Dr hab. inż. Janusz Szmidla
prof. P.Cz.www2
DSC_8112  9 +48 (34) 32-50-616 j.szmidla@imipkm.pcz.pl Pn. 10-12
Śr. 10-12
Dr inż. Tomasz Domański
adiunktwww2
Tomasz Domanski 28 +48 (34) 32-50-609 t.domanski@imipkm.pcz.pl Wt. 8-11
Dr inż. Szczepan Śpiewak
adiunktwww2
Zdjecie_glowne_jpg 105 +48 (34) 32-50-629 s.spiewak@imipkm.pcz.pl Śr. 10-12
Czw. 10-12
Dr inż. Ireneusz Zawłocki
adiunktwww2
  107 +48 (34) 32-50-677 irezaw@wp.pl Pon. 10-12
Pt. 11-13
Mgr inż. Ilona Cieślińska-Gąsior
doktorantwww2
 115  +48 (34) 32-50-683 i.cieslinska@imipkm.pcz.pl Śr. 10-12
Czw. 10-12
Mgr inż. Anna Jurczyńska
doktorantwww2
 nopic 115   +48 (34) 32-50-683 a.jurczynska@imipkm.pcz.pl Śr. 15-17
Czw. 10-12
Mgr inż. Justyna Wiktorowicz
doktorantwww2
 nopic 115   +48 (34) 32-50-683 j.wiktorowicz@imipkm.pcz.pl
Mgr inż. Michał Osadnik
doktorantwww2
 Osadnik_M 112   +48 (34) 32-50-679 m.osadnik@imipkm.pcz.pl Pn. 9-11
Wt. 8-10
Mgr inż. Łukasz Kutrowski
doktorantwww2
IMG_4092retkadr  112  +48 (34) 32-50-679 kutrowski@imipkm.pcz.pl
Pracownicy Administracyjno – Techniczni
Dorota Ibek
specjalista ds. finansowychwww2
DorotaIbek  9 PKM +48 (34) 32-50-648 d.ibek@imipkm.pcz.pl
Mgr inż. Marek Nowakowski
samodzielny technik www2
DSC_0235-e1476254421519  5  +48 (34) 32-50-638 m.nowakowski@imipkm.pcz.pl
mgr Paulina Klinowska
referentwww2
20161012_120139  16 +48 (34) 32-50-620
+48 (34) 32-50-647
sekretariat@imipkm.pcz.pl
Pracownicy Emerytowani
Prof. dr hab. inż. Ryszard Parkitny
pracownik emerytowanywww2
 nopic 31 +48 (34) 32-50-650 r.parkitny@imipkm.pcz.pl
Dr inż. Jadwiga Kidawa-Kukla
pracownik emerytowanywww2
 nopic 32 +48 (34) 32-50-649 j.kidawakukla@imipkm.pcz.pl